Hakkımızda

Hijyen Bilimci ve Makine Mühendisi Kurucumuzun 1990 yılında sağlık sektöründe Hastane Müteahhitliği ile başlayan serüveni ilerleyen süreçlerde sağlık alanında konusunda uzmanlaşmış şirketlerin doğmasına Şirketler Grubu bünyesinde toplanarak faaliyetlerini gelişen teknolojiyi titizlikle takip ederek sürdürmesiyle devam etmiştir.

Anahtar Teslim Hastane ile başlayan mücadele Hijyen Hastaneler Kurulum işletim ve performans sistemleri konusunda birçok ilke imza atarak sektördeki farklılığını kısa zamanda göstermiştir. 

Toplum Sağlığı, Hijyen Havalandırma ve Temiz Hava Teknolojileri konusunda vermiş olduğu seminerler, yazmış olduğu makaleler ve kitaplar haricinde kendisini endüstrisinin sürekli gelişimine adamıştır.

Son 15 Yıllık süreç içerisinde sağlık sektöründe özellikle Hijyen alanların oluşturulması ve temiz hava teknolojileri yanı sıra küresel ısınma ve enerji konusunda gerek gelişmiş ülkelerde gerekse ülkemizde hızlı bir değişim başlamıştır. Bu değişim temiz hava teknolojileri ve enerji ihtiyacı nedeniyle elektrikli ısı radyatörleri konusunda AR-GE çalışmalarına hız verilmesine neden olmuştur.

Nano Teknoloji konusunda uzman Mühendis ekibi ile uzun ve yorucu çalışmalar sonucunda Nanogenair® Clean Teknoloji CT Pro serisi Hava Temizleme Cihazlarımız ve yeni nesil elektrikli ısı radyatörlerimiz geliştirilmiştir.

Saygılarımızla

Nanogenair Clean Teknoloji Ailesi

Başarınızın Büyüklüğünü İnancınızın Büyüklüğü Belirler/Seneca/

– Nanogenair ® Clean Teknoloji-