large
large

Elektrik Isı Radyatörleri Avantajları

Resim1

Düşük Enerji Tüketimi

Sınıfında dünyanın en düşük enerji tüketimine sahip radyatörüdür.

Resim3

Bakım Gerektirmez

Herhangi bir tesisata gerek duyulmaz. İnce tasarımı sayesinde yer kaplamaz.

Resim6

Kurulumu Kolaydır

Kurulumu basit ve hızlıdır. Duvara montaj braketi vardır.

Resim7

Kulanım Ömrü 25 – 30 Yıldır

Yüksek teknolojili uzun ömürlü yapıya sahip yeni nesil ısı radyatörüdür.

Resim9

Güneş Enerjisi ile Uyumlu Çalışır

Sınırlı kapasitedeki güneş enerjisi ile normal ihtiyaçlara ek olarak, düşük enerji tüketimi sayesinde ısınma imkanı sağlar

Resim6

Sessiz Çalışır, Çevre Dostudur

Yüksek teknolojili özel tasarımı nedeniyle sessiz çalışır.

Resim11png

Küf ve Neme Karşı Etkili

Evinizi Ve İş Yerinizi Küfe Ve Neme Karşı Korur!ade tasarımı sayesinde bakım ihtiyacına ihtiyaç duymaz

Resim12

Hava Konforu Sağlar

Hava konforu sağlar, çalıştığı süre içinde havayı kurutmaz

Resim65

Sağlığınıza Katkı Sağlar

Teknolojisi sayesinde soluduğunuz havayı kurutmaz, kan dolaşımını hızlandırır, Baş ağrısı yapmaz.

Kullanım Alanları

Konut Isıtma Sistemi

Yeni Nesil Elektrikli Isı Radyatörleri konutlarda ısı amaçlı kullanılan tüm ısıtma sistemlerinden çok daha düşük enerji tüketimine sahiptir. Yeni Nesil Elektrikli Isı Radyatörü, ısı faturalarını diğer konut ısı sistemlerine göre oldukça düşürecektir.

İşyeri Isıtma Sistemi

Yeni Nesil Elektrikli Isı Radyatörleri işyerlerinde ısı amaçlı kullanılan tüm ısıtma sistemlerinden çok daha düşük enerji tüketimine sahiptir. Yeni Nesil Elektrikli Isı Radyatörü, ısı faturalarını diğer işyeri ısı sistemlerine göre oldukça düşürerek işyerlerine maliyet avantajı sağlayacaktır.

Konteyner Isıtma Sistemi

Yeni Nesil Elektrikli Isı Radyatörleri ister işyeri ister barınma amaçlı tüm konteynerlerde, konteyner ısı sistemi olarak kullanılabilmektedir. Isınma amaçlı kullanılan tüm ısıtma sistemlerinden çok daha  düşük enerji tüketimine sahiptir.

Prefabrik Ev Isıtma Sistemi

Yeni Nesil Elektrikli Isı Radyatörleri tüm prefabrik yapılarda prefabrik ev ısıtma sistemi olarak kullanılabilmektedir. Prefabrik evlerde kullanılabilecek tüm ısıtma sistemleri ile kıyaslandığında Nanogenair yeni nesil prefabrik ev ısıtma sistemi, daha düşük elektrik tüketimi sayesinde ekonomik avantaj oluşturacaktır..

Çadır Isıtma Sistemi

Afad ve Kızılay gibi yardım kuruluşlarının afet çadırlarının ısıtılmasında çadır ısıtma sistemleri deyince akla ilk olarak soba ve rezistans ile çalışan elektrikli ısıtıcılar gelmektedir. Her iki ısıtıcı türü de yangın riski taşımaktadır. Ayrıca, sobanın havayı kirletici etkisi bulunmaktadır ve sürekli katı yakıta ihtiyacı vardır. Rezistansla çalışan Elektrikli ısıtıcılar ise kısa ömürlü ve çok yüksek elektrik tüketimine sahiptirler. Nanogenair Yeni Nesil Isı Radyatörü ise, kurulumunun kolay olması, düşük enerji tüketimi, sevkiyatının kolaylığı, bakıma ihtiyaç duymaması ve uzun ömürlü olması doğal afetlerde hızlı reaksiyon alabilme özelliği ile en büyük yardımcıdır.

Karavan Isıtma Sistemi

Yeni Nesil Elektrikli Isı Radyatörleri Karavanlarda ısı amaçlı kullanılan tüm ısıtma sistemlerinden çok daha avantajlıdır. Rezistansla çalışan Elektrikli ısıtıcılar ise kısa ömürlü ve risk taşımaktadır. Nanogenair Yeni Nesil Isı Radyatörü ise, kurulumunun kolay olması, düşük enerji tüketimi, sevkiyatının kolaylığı, bakıma ihtiyaç duymaması ve uzun ömürlü olması dolayısı ile karavanlar için özellikle tercih edilmektedir.

Enerji Verimliliği

Son yıllarda yükselen enerji maliyetleri, birçok ülkede hane halkının ısınma giderlerinde durmaksızın ve çok ciddi artışlar meydana getirmiştir.

Enerji maliyetlerindeki yükselişin etkisiyle ülkemizde de hane halkının ısınmak amacıyla kullanmış olduğu elektrik ve doğalgaz fiyatları yıllar itibariyle aşırı yükseliş eğilimi içerisindedir.

Videoyu oynat

YENİ NESİL ISI RADYATÖRÜ

Isı ve konforu bir arada sunan Nanogenair Yeni Nesil Isı Radyatörleri ile kış aylarınız da yaz aylarınız gibi konforlu ve ekonomik geçer.

Neden Yeni Nesil Isı Radyatörü

Nanogenair ısı radyatörü S
Nanogenair ısı radyatörü M
Nanogenair ısı radyatörü L

LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Mesajınızı aldıktan sonra, bir şirket temsilcimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TELEFON

Merkez: +90 (216) 709 73 62

Fabrika: +90 372 334 34 34

WhatsApp Hattı

+90 546 544 00 00