Kuruluş Amacımız

“Çocuklarımıza ve Gelecek Nesillerimize güvenli ve hijyen bir yaşam armağan etmektir. Kimyasal içeriği olmayan katkısız, her türlü kirlilikten uzak temiz bir Dünya oluşturmaktır.”

Hakkımızda

Hijyen Bilimci ve Makine Mühendisi Kurucumuzun 1990 yılında sağlık sektöründe Hastane Müteahhitliği ile başlayan serüveni ilerleyen süreçlerde sağlık alanında konusunda uzmanlaşmış şirketlerin doğmasına Şirketler Grubu bünyesinde toplanarak faaliyetlerini gelişen teknolojiyi titizlikle takip ederek sürdürmesiyle devam etmiştir.

Anahtar Teslim Hastane ile başlayan mücadele Hijyen Hastaneler Kurulum işletim ve performans sistemleri konusunda birçok ilke imza atarak sektördeki farklılığını kısa zamanda göstermiştir. 

Toplum Sağlığı, Hijyen Havalandırma ve Temiz Hava Teknolojileri konusunda vermiş olduğu seminerler, yazmış olduğu makaleler ve kitaplar haricinde kendisini endüstrisinin sürekli gelişimine adamıştır.

Son 15 Yıllık süreç içerisinde sağlık sektöründe özellikle Hijyen alanların oluşturulması ve Temiz hava Teknolojileri konusunda gerek gelişmiş ülkelerde gerekse ülkemizde hızlı bir değişim başlamıştır. Bu değişim Temiz Hava Teknolojileri konusunda AR-GE çalışmalarına hız verilmesine neden olmuştur.

2020 yılı başında Dünyada ve ülkemizde hızla yayılan Covid-19 Pandemisi ile birlikte bu hayati önem taşıyan mücadelenin bir parçası olmak adına, Nano Teknoloji konusunda uzman Mühendis ekibi ile uzun ve yorucu çalışmalar sonucunda Nanogenair® Clean Teknoloji CT Pro serisi Hava Temizleme Cihazlarımız geliştirilmiştir

Saygılarımızla

Nanogenair Clean Teknoloji Ailesi

Başarınızın Büyüklüğünü İnancınızın Büyüklüğü Belirler/Seneca/

– Nanogenair ® Clean Teknoloji-